Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radości, spokoju i rodzinnej atmosfery oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014!

wesolych

Kursanci, którzy od 1 grudnia będą przystępować w Szczecinie do egzaminu na prawo jazdy kat. B, będą mieli przez pół roku do wyboru dwie marki samochodów egzaminacyjnych. W parku samochodowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie pojazdami egzaminacyjnymi będą zarówno nowe Hyundaie, jak również w dyspozycji pozostają samochody marki Renault Clio.

Czytaj więcej: Hyundaie i Clio w parku samochodowym szczecińskiego WORD-u.

za: memorial.sulow.euStowarzyszenie Narodowy Memoriał Młodzieży z siedziba w Sułówie podjęło się wybudowania pierwszego w Polsce poziomego pomnika upamiętniającego wkład młodzieży w uzyskanie niepodległości. Pomnik w kształcie mapy Polski ma powstać w Sułowie, na Dolnym Śląsku. Na cokołach pomnika będą umieszczone opisy wydarzeń i osób, które przyczyniły się do odzyskania wolności. Jego uroczyste poświęcenie i przekazanie młodzieży ma się odbyć 11 listopada 2018 r.

Czytaj więcej: Apel. Budujemy pomnik!

baltic labZapraszamy młodych polskich przedsiębiorców, twórców i artystów w wieku 23-33 lat, którzy chcieliby w przyszłości realizować projekty w ramach Balticlab 2.0. do udziału w projekcie, organizowanym przez Instytut Szwedzki oraz Sekretariat Rady Państw Morza Bałtyckiego.

Czytaj więcej: Projekt Balticlab 2.0.


Dzisiaj jest: Sobota
21 Grudnia 2013
Imieniny obchodzą
Balbin, Festus, Honorat, Tomasz,
Tomisław

Do końca roku zostało 11 dni.
Zodiak: Strzelec

Kino "Drawa".

logodrawsko

 

to miejsce

Polub Nas!

Polecaj Nas!

wymiana

Praca w Drawsku

Ogłoszenia pochodzą z serwisu tablica.pl