Zapraszamy do współpracy!
Share

Kursanci, którzy od 1 grudnia będą przystępować w Szczecinie do egzaminu na prawo jazdy kat. B, będą mieli przez pół roku do wyboru dwie marki samochodów egzaminacyjnych. W parku samochodowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie pojazdami egzaminacyjnymi będą zarówno nowe Hyundaie, jak również w dyspozycji pozostają samochody marki Renault Clio.za: word.szcecin.plDecyzję o opcji wyboru podjął dyrektor WORD w konsultacji z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego. To rozwiązanie pozwoli na złagodzenie możliwych perturbacji związanych z odnowieniem floty pojazdów ośrodka.

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora WORD w Szczecinie egzaminy państwowe w zakresie prawa jazdy kat B prowadzone będą z wykorzystaniem 19 pojazdów marki Hyundai i20 oraz dotychczasowej floty pojazdów marki Renault Clio.

Od 1 stycznia 2014 r. ilość samochodów egzaminacyjnych marki Renault Clio będzie w WORD Szczecin stopniowo zmniejszana (w oparciu o analizę zgłaszanego zapotrzebowania) w celu ostatecznego ich wygaszania do czerwca 2014 r.

Do momentu całkowitego wycofania Clio wybór pojazdu wykorzystanego do przeprowadzenia praktycznej części egzaminu pozostanie swobodną decyzją egzaminowanych. Wystarczy, że wskażą markę w deklaracji zgłaszanej na etapie uzgadniania terminu egzaminu w ośrodku.

 

[info:Biuro Prasowe Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego]

Share

Dzisiaj jest: Środa
1 Stycznia 2014
Nowy Rok !!!
Imieniny obchodzą
Mieczysław, Masław,
Mieczysława,
Mieszko

Do końca roku zostało 365 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kino "Drawa".

logodrawsko

 

to miejsce

Polub Nas!

Polecaj Nas!

wymiana

Praca w Drawsku

Ogłoszenia pochodzą z serwisu tablica.pl