Zapraszamy do współpracy!
Share

policjaZłocienieccy mundurowi interweniowali w sprawie policjanta, który szukał „podwózki” do Szczecina. Fałszywy „stróż prawa” oraz jego wspólnik zostali ukarani mandatami karnymi.

Wczoraj złocienieccy policjanci otrzymali bardzo nietypową informację, z której wynikało, że policjant wraz z zatrzymanym poszukują transportu do Szczecina. Cała sytuacja działa się w jednym z miejscowych hoteli, gdzie obaj panowie przebywali.

Pechowo dla nich, z tą nietypową sprawą zwrócili się do przypadkowej osoby nie wiedząc, że to emerytowany funkcjonariusz Policji. Mężczyzna od razu zorientował się, że to jest jakaś dziwna sytuacja i skontaktował się miejscowym dzielnicowym.

Na miejsce przybyli więc prawdziwi funkcjonariusze aby wyjaśnić sprawę.

38-latek oraz jego młodszy kolega szli jednak w zaparte i wciąż upierali się przy swoim. Powoływali się na tajemnicę swoich działań oraz wpływy i znajomości w szeregach Policji.

Na nic jednak zdały się ich pokrętne tłumaczenia i pełne zaangażowania odgrywanie ról : policjanta i zatrzymanego.

Mundurowi szybko ustalili personalia obu dowcipnisiów. Okazało się, że to mieszkańcy gminy Wierzchowo, którzy nie mając pomysłu jak szybko i tanio dostać się do Szczecina wymyślili historyjkę o „stróżu prawa” i „zatrzymanym złoczyńcy”.

Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. W swoich organizmach mieli po około 2 promile alkoholu. Podróż im się nie udała, jednak wydatki będą. Obaj zostali bowiem ukarani mandatami karnymi po 500 złotych każdy.

 

KPP Drawsko Pom.

asp. Agnieszka Waszczyk

 

Share

Dzisiaj jest: Środa
1 Stycznia 2014
Nowy Rok !!!
Imieniny obchodzą
Mieczysław, Masław,
Mieczysława,
Mieszko

Do końca roku zostało 365 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kino "Drawa".

logodrawsko

 

to miejsce

Polub Nas!

Polecaj Nas!

wymiana

Praca w Drawsku

Ogłoszenia pochodzą z serwisu tablica.pl