Zapraszamy do współpracy!
Share

za: drawsko.policja.gov.plDrawscy policjanci zatrzymali 27-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 60 porcji środków odurzających. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Nic nie zapowiadało, że zwykłe doręczenie wezwania zakończy się zatrzymaniem jego adresata oraz zabezpieczeniem ponad 60 porcji środków odurzających.
Policjanci pełniący służbę patrolową zapukali do drzwi mieszkania 27-latka, aby doręczyć mu wezwanie. Mężczyzna otworzył mundurowym drzwi i uprzejmie zaprosił, aby weszli do mieszkania.

 


Z niedowierzaniem funkcjonariusze stwierdzili, że na podłodze leżą woreczki, które zwykle używane są do przechowywania narkotyków. Kiedy wzięli kilka z nich do ręki okazało się, że znajduje się w nich susz roślinny a w innych biały proszek.
Właściciel mieszkania potwierdził, że są to narkotyki, a kiedy mundurowi zapytali czy ma tego więcej bez zmrużenia oka przyznał, że tak. Wskazało przy tym jedno z miejsc ich przechowywania dodając, że jeszcze gdzieś je schował ale nie pamięta gdzie.
Przybyli na miejsce policjanci kryminalni przeszukali mieszkanie. W sumie zabezpieczono 39 zawiniątek i 6 woreczków z amfetaminą oraz 12 woreczków marihuany, co pozwalało na przygotowanie ponad 60 porcji.
27-latek trafił do policyjnego aresztu a wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

KPP Drawsko Pom.

asp. Agnieszka Waszczyk

Share

Dzisiaj jest: Środa
1 Stycznia 2014
Nowy Rok !!!
Imieniny obchodzą
Mieczysław, Masław,
Mieczysława,
Mieszko

Do końca roku zostało 365 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kino "Drawa".

logodrawsko

 

to miejsce

Polub Nas!

Polecaj Nas!

wymiana

Praca w Drawsku

Ogłoszenia pochodzą z serwisu tablica.pl