Prowadzisz firmę? Chcesz dodać informacje o niej do Naszego spisu miejsc? Napisz: drawskie.eu@gmail.com Wpis jest całkowicie darmowy!
Share

 

Powiedzmy sobie szczerze, jeśli nie naleziesz do nielicznego gatunku osób z ultra szybkim metabolizmem, musisz uważać na to co jesz, o ile chcesz oczywiście jakoś zaprezentować się na plaży. Na nic się zdadzą setki „brzuszków” i godziny aerobów, jeśli nie położysz odpowiedniego nacisku na kwestię jakościowego i ilościowego doboru pokarmów. Oczywiście układanie redukcyjnej diety winno być rozpatrywane na wielu płaszczyznach, kwestią niezwykle wysokiej wagi jest jednak to by, odchudzanie zacząć od porządkowania jadłospisu. Poniżej lista produktów żywnościowych, których spożywanie w sposób wybitny utrudnia pracę nad zmniejszeniem obwodu pasa.

Wyroby cukiernicze

O tym, że słodycze tuczą wiadomo od dawna. Mimo wszystko ich niekorzystny wpływ na organizm często i tak bywa niedoceniany. „Jeden batonik nie zrujnuje mi sylwetki” myślimy często wtedy, gdy stojąc w kolejce do kasy widzimy, że słodki przysmak jest na wyciągnięcie ręki. Tymczasem sytuacja wygląda inaczej. Przecież mało kto zjada pół kilograma słodyczy na raz. Problemem są właśnie drobne przekąski, które wydają się nic nieznaczące, symboliczne i które umykają naszej uwadze. W praktyce dobowa suma takich „przyjemności” to tak naprawdę spora dawka „pustych kalorii”, niezwykle łatwo odkładających się w obrębie pasa. Warto też wiedzieć, że wadą słodyczy jest to, że nawet po niewielkiej ich dawce dochodzi do zahamowania spalania tłuszczu zapasowego. Mało tego, im częściej po nie sięgamy – tym częściej mamy na nie ochotę. W efekcie zamiast chudnąc, stajemy się coraz bardziej otłuszczeni… Więcej na potreningu.pl

Share

Dzisiaj jest: Piątek
3 Października 2014
Imieniny obchodzą
Eustachy, Eustachiusz, Ewald, Gerard,
Gerarda, Gerhard, Heliodor, Józefa,
Kandyd, Sierosław, Teresa

Do końca roku zostało 90 dni.
Zodiak: Waga

Kino "Drawa".

logodrawsko

 

to miejsce

Warto przeczytać!

Polub Nas!

Polecaj Nas!

wymiana

Praca w Drawsku

Ogłoszenia pochodzą z serwisu olx.pl

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy przesłać do Nas swój artykuł!